York testi yaptırmak istedim. Çoruma bu uygulamanın geldiğini öğrendim fakat fiyatı pahalı geldi. Devlet hastanelerinde bu test yapılıyor mu?

Tahlil.com Cevabı : York test ücreti diğer testlere göre oldukça yüksek olan özel bir testdir.York test gıda intolerans testidir.Piyasada farklı markalarında gıda intolerans testleri bulunmaktadır.Örnek vermek gerekirse imupro da farklı bir markada gıda intolerans testidir.Bunun da fiyatlarını araştırabilirsiniz.Tahlil.com olarak,yakında ziyaretçilerimize gıda intolerans testleri yaptırmaları için farklı alternatifler ve avantajlar sunmayı hedefliyoruz.Sitemizi takip etmenizi öneririm bu konuda,