Zevk suyu bulaşması sonrası adet olunursa hamile olmadığımı gösterir mi?

Merhaba hocam sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık vajinama boşalmadı ama zevk suyunun bulaşıp bulaşmadığını bilmiyoruz ilişkiden 1 hafta sonra adet oldum hamilelik riski olabilir mi ? Aradan sadece 1 hafta geçip adet olmam hamilelik olmadığını gösterir mi ? Teşekkür ederim şimdiden

Tahlil.com Cevabı : İlişkiden sonra adet kanaması görülmesi, hamileliğin oluşmadığını gösterir.