Prostat sıvısı ile hamile kalınabilir mi?

Merhaba. Sevgilimli sevişirken sevgilim 2 yada 3 cm icime girdi sonra cikti hemen.prostat sivisi vajinama bulasti.bu olaydan yakladik 15 gun sonra normalde adet olamm gereken zamandan 5gun once adet gordum.bu kanama ustune gorme denilen olay olabilir mi yada hamile kalma riskim nedir??

Tahlil.com Cevabı :  İlişki sonrasında adet görüldüğü için hamilelikten söz edilemez.