Zevk suyu camasirdan gecerek hamilelige yol acarmi.yarin adet olmam lazim ama herhngi belirtiyok

3 mayis gibi yumurtlama agrisi cektim.yalniz yumurtlama doneminden2-3gun once erkek arkadasimla iccamasirlarimizi cikarmadan surtunme yoluyla yakinlastik.bosalma olmadi ama zevksuyu gelmis olabilir.bakireyim.zevksuyucamasirdangecerek hamilelige yol acarmi.yarin adetolmam lazim ama herhngi belirtiyok

Tahlil.com Cevabı : Hayır bu şekilde hamilelik olmaz..