Adet olan biri kesinlikle hamile olamaz, değil mi?

 Hocam öncelıkle bılgılendırdıgınz ıcın teşekkur ederım. sorum şu hamıle olan bırınde adet söktürücü etki eder mi ? cunku ben ele gelen ve sılınen spermden şüpeliydim ve olaydan 15 gun sonra tam adet gunumde adetımı oldm adet olan brı kesınlıkle gebe olamaz degıl mı ? ıdrar testıde yaptm negatıf .

Tahlil.com Cevabı : Adet görüldüğünde hamilelik ihtimali ortadan kalkar. Bu konuda rahat olmanızı öneririz.