0 martta adet gördüm 29 martta ilişkim oldu fakat nisan kanamam 10 nisan da oldu ?

20 martta adet gördüm 29 martta ilişkim oldu fakat nisan kanamam 10 nisan da oldu normal kanama miktarında ve süresinde fakat 30 nisanda bir anda kanama oldu damla damla kanamam oluyor normalde 2. gün fazla olurdu yine damla halinde ağrım mevcut ve daha önce kürtaj yaptırmış biri oalrak korkuyorum

Tahlil.com Cevabı : Canım bir kadın doğum uzmanına giderek muayene olmanı tavsiye ediyorum.