Kanamam implantasyon kanaması mı?

 Adetim bir gün gecikti şuan kanamam var ama 1 gün sürdü kesildi fakat kanamam koyu renkli ve pıhtılar da vardı sizce bu implantasyon kanaması olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı :   Gördüğünüz kanamanın implantasyon kanaması olup olmadığını anlamanın en pratik yolu gebelik testi yaptırmaktır. Eğer sonucunuz pozitifse bu bir yerleşme kanamasıdır diyebiliriz.