: 01.03 te kese boyutu 4mm di 04.03 tarihinde 5+4 ken 15 mm oldu ama bebeği ve kalp atışını hala duymadık

 01.03 te kese boyutu 4mm di 04.03 tarihinde 5+4 ken 15 mm oldu ama bebeği ve kalp atışını hala duymadık. Boş gebelikten korkuyorum. Daha erken mi bebegin görülmesi içinkese boyunun kaç olması gerekiyor.Şuan 6 haftalığım.

Tahlil.com Cevabı : Bu tür detaylarla kafanızı yormayın.Bu konuda en doğru bilgiyi gebeliğinizi izleyen ve ultrason muayenesini yapan doktor verecektir.Bir sonraki kontrolünüzde kafanızdan geçen ayrıntıları kendisine sorabilirsiniz.