1 ay önce yaptırdığım tahlil sonuçlarını sizinle paylaşacağım yarın tekrar tahlil yaptırmaya gideceğim?

 1 ay önce yaptırdığım tahlil sonuçlarını sizinle paylaşacağım yarın tekrar tahlil yaptırmaya gideceğim fakat çok korkuyorum çünkü doktorum estradiol düşüklüğü olduğunu söyledi. ben yaklaşık 4 yıldır ayda bir muhakkak düzenli adet oluyorum ama kanama miktarında ve süresinde azalma var özellikle bu son dönemlerde nerdeyse 1 güne düştü. tahlil sonuçlarım şöyle:tsh 1.234prl: 15,18e2 : 36,69 : foliküler faz 24,5 - 195 : ovülasyon fazı : 66,1- 411 : luteal faz: 40- 261fsh : 7,07lh: 4,96 şimdiden tşkrler..

Tahlil.com Cevabı : hocam 23 yaşındayım bekarım 1 ay önce yaptırdığım tahlil sonuçlarını sizinle paylaşacağım yarın tekrar tahlil yaptırmaya gideceğim fakat çok korkuyorum çünkü doktorum estradiol düşüklüğü olduğunu söyledi. ben yaklaşık 4 yıldır ayda bir muhakkak düzenli adet oluyorum bu sorun 4 yıl önce başladı ama kanama miktarında ve süresinde azalma var özellikle bu son dönemlerde nerdeyse 1 güne düştü. tahlil sonuçlarım şöyle: tsh 1.234 prl: 15,18 e2 : 36,69 : foliküler faz 24,5 – 195 : ovülasyon fazı : 66,1- 411 : luteal faz: 40- 261 fsh : 7,07 lh: 4,96 şimdiden tşkrler