1 buçuk aydır belim karınım kasıklarımda ağrı var sol alt karın bölgeme de kramalar giriyor

  1 buçuk aydır belim karınım kasıklarımda ağrı var sol alt karın bölgemede krampalar giriyo ara ara.Antibiyotik hap ve iğne kullandım ama şikayetlerim devam ediyo. Doktor sonunda kültür yaptı üreme olmadı yazıyor fakat lökosit 24 idrar tahlilinde.Bende enfeksiyon varmı ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda üroloji bölümünde ilave tahlillerin yapılmasına gerek olabilir. Ultrason, bazı radyolojik tahliller gibi