1 bucuk senelik evliyim ve 8 aylik bebegim var iliskimizi geri cekme yontemiyle korunuyoruz ve 7 gun adet gecikmem oldu hamile olanagim varmidir?

Merhabalar ben 1 bucuk senelik evliyim ve 8 aylik bebegim var iliskimizi geri cekme yontemiyle korunuyoruz ve 7 gun adet gecikmem oldu hamile olanagim varmidir?

Tahlil.com Cevabı : Kan testi yapılmadan kesin birşey söyliyemeyiz.Ama geri çekme bir doğum kontrol yöntemi değildir. yani gebe kalmış olabilirsiniz.