eşimle korunarak ilişkiye giriyorum. Eşim hiç içime boşalmadı. Adet günlerim normalde de düzensiz bu aralar adet olmam gerekiyor. Mide bulantısı ve baş dönmesi

Merhaba ben eşimle korunarak ilişkiye giriyorum. Eşim hiç içime boşalmadı. Adet günlerim normalde de düzensiz bu aralar adet olmam gerekiyor. Mide bulantısı ve baş dönmesi var. Test yaptım negatif çıktı geçen ay 10unda adet oldum sizce hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Yaptığınız test kan testi ise hamile değilsinizdir.Adet düzensizliğiniz için kadın doğum uzmanına görünebilirsiniz.