1 hafta kadar önce sürtünme yoluyla iliskiye girdik ve hamilelik riski olmamasına rağmen şüphe düştü ?

1 hafta kadar önce sürtünme yoluyla iliskiye girdik ve hamilelik riski olmamasına rağmen şüphe düştü icimize. adet gunünden 1 gün önce kahverengi kanama oldu ertesi gunü sabahı normal adet kanaması tabiri icaipse oluk oluk kan geldi hamilelik riski hala var mıdır ? ޞžimdiden cevabınız için tsk.

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hamilelikten söz edilemez.