an*l yolla cinsel ilşikide hemen çok canım yandı gözlerimden yaş aktı acıdan bıraktık bu normal mi ilk kez oldu?

an*l yolla cinsel ilşikide hemen çok canım yandı gözlerimden yaş aktı acıdan bıraktık bu normal mi ilk kez oldu

Tahlil.com Cevabı : Sonuç olarak doğal bir ilişki olmadığından canınızın yanması normaldir.