1 hafta kadar önce sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ve hamilelik riski olmamasına rağmen şüphe düştü içimize?

1 hafta kadar önce sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ve hamilelik riski olmamasına rağmen şüphe düştü içimize. adet gününden 1 gün önce kahverengi kanama oldu ertesi günü sabahı normal adet kanamasıoluk oluk kan geldi hamilelik riski hala var mıdır ? ޞžimdiden cevabınız için tsk.

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda hamilelikten söz edilemez.