16 yaşındayım ve bayanım sevgilimde 16-17 yasında bundan sanırım 5-6 gün önce sürtünme ile bir ilişki yaşadık?

16 yaşındayım ve bayanım sevgilimde 16-17 yasında bundan sanırım 5-6 gün önce sürtünme ile bir ilişki yaşadık aslında buna sürtünme denmez üstlerimiz de giysilerimiz vardı sadece üstümdeydi o günde hastalığımın 2.günündeydim sizce hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamile kalınmaz. Rahat olun.