1 hafta önce sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Bir kayganlık vardı ama zevk suyu mu yoksa meni miydi bilemedim?

1 hafta önce sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. Bir kayganlık vardı ama zevk suyu mu yoksa meni miydi bilemedim. o üzerime boşalmadığını söyledi ama yine de korkuyorum hamile olmaktan. stresten kafayı yiyeceğim rica ediyorum yardımcı olun...

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyu ile hamile kalma çok düşük bir olasılıktır. Önerimiz adet gecikmeniz 1 haftadan fazla olursa gebelik testi yaptırmanız.