1 Kasım'da sevgilimle ilişkim oldu

1 Kasım'da sevgilimle ilişkim oldu dışarı boşalma oldu. Normalde 12 kasım'da adet görmesi gerekirken 6 kasım'da kanaması oldu ve bu normal adetinden 1.5 gün erken bitti bugün ilişkiden 19, regl sandığımız kanamadan ise 13 gün geçti. Bugün kanda test yaptırdık < 0.5 değeri çıktı. Hamilelik var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değeri 10 ve üstünde olduğunda gebelik ihtimalinden söz edebiliriz. Zaten arkadaşınız adet görmüş. Hamilelik söz konusu olamaz.