Adetim ilişki yaşadıktan sonra bu ay 4 gün gecikti. Stresten mi?

 Erkek arkadasmla çığlak olarak sürtünmeyle ilişki yaşadk.birkaç kez çeşitli günlrde tekrar yaşadık. vajinaya boşalmadı.bn normalde duzenlı adet olmuyorum. ilişki yaşayalı 2 hafta kadar oldu.adetm gecen aya gore 4 gun gecıktı.hamile olma ıhtımalım var mı.yoksa stres yapıp abartıyor muyum.kusura bkmyn

Tahlil.com Cevabı :  Anlattığın şekilde yaşanan ilişkilerde hamilelik ihtimali çok düşüktür. Adetin eğer bir kaç gün daha gecikirse gebelik testi yaptırmanı öneririz. Daha doğru cevaplar alacaksın. Ayrıca aşağıdaki bağlantıyı incelemen yararına olacaktır.https://tahlil.com/blog/hamile-olup-olmadiginizi-merak-ediyorsaniz-sorun-bize-soyleyelim-5957