1 Mart'ta sevgilimle ters ilişkiye girdik beline boşaldım içeriyede gitmiş olabilir

1 Mart'ta sevgilimle ters ilişkiye girdik beline boşaldım içeriyede gitmiş olabilir kız 2 hafta sonra adet gordu ve dıger aylardan bugune kadarda gördü bi kere idrar testi yaptım negatif dedi 52 kilodan 55 e cıktı oruc tuttu 52 oldu geri kusma bulantı felan yok gebelik varmıdır bide kac kilo almalı

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik yok gibi görünüyor..