1.Merhabalar 10 haftalık gebeyim doktorum idrar ve kan testleri istedi henüz doktorumla görüşemedim?

1.Merhabalar 10 haftalık gebeyim doktorum idrar ve kan testleri istedi henüz doktorumla görüşemedim ama sonuçlara baktığımda aşağıdaki testlerim olması gereken değerlere göre çok farklı acil beni bu konuda bilgilendirirmisinizçok teşekkürleranti rubella ıgg sonucum 7,0 referans aralığı 0-5anti toxopazma ıgg sonucum 7,7 referans aralığı 0-1,6epitel sonucum 6 referans aralığı 15-glokoz sonucum 69 referans aralığı 70-105wbc sonucum 11,5 referans aralığı 4-10lym% sonucum 18,4 referans aralığı 25-50hct sonucum 39,9 referans aralığı 40-54

Tahlil.com Cevabı : Değerlerinizde endişe verici bir bulgu görülmüyor