Hanımım 8 haftalık gebe test sonuçları:Rub-IgG 67,1 Pozitif ,İDRARDA wbc var

 Hanımım 8 haftalık gebe test sonuçlarıAnti rubella IgG (Kemiluminesans veya benzeri) Rub-IgG 67,1 Pozitif IU/mL Pozitif İdrar tetkiki (tam otomatik idrar biyokimyası ve mikroskopisi) WBC 25,2 p/HPF Yüksekİdrar tetkiki (tam otomatik idrar biyokimyası ve mikroskopisi) EPI 32,4 p/HPF Yüksek

Tahlil.com Cevabı : İdrar yollarında enfeksiyon olabilir eşinizin.Rubella sonucunda problem yok