1 sene once boş gebelik gecirdim ve dahada gebe kalamadim esimin sperm sonuclari

Mrb hocam ben 1 sene once boş gebelik gecirdim ve dahada gebe kalamadim esime sperm sonuclari Ph.8 lokosit.1 hacim 2ml Sperm konsatrasyonu 91, 9 Harekwtlilik.40.4 İleri hizli hareketli 1, 4 İleri yavaş harekwtli 25.1 Yerinde hareketli 13.9 Hareketsiz 59.6 Ortalma hiz 8 Toplam sperm 183, 8

Tahlil.com Cevabı : Eşinizin ileri hızlı sperm yüzdesi düşük. Bir üroloji uzmanına muayene olmalı.