1 şubatta sevgilimle ilişkiye girdik daha önce boşalmamıştım. 1 kaç kere girip çıktıktan sonra şeyimi vajinası sürttüm.

 1 şubatta sevgilimle ilişkiye girdik daha önce boşalmamıştım. 1 kaç kere girip çıktıktan sonra şeyimi vajinası sürttüm tabi zevk sularını da sonra sevgilim olması gerek tarihte adet oldu bu ayda olması gerekenden tarihte oldu test yaptık negatif çıktı hamile olma riski var mıdır acaba ?

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik olasılığı yok denebilir.