22 yaşındayım adetlerim düzenlidir. Fakat nişanlımla ilişkiye girdik ve korunmadık. Şüphelendiğim için hemen doğum kontrol hapı içtim.

22 yaşındayım adetlerim düzenlidir.  Fakat nişanlımla ilişkiye girdik ve korunmadık. Şüphelendiğim için hemen doğum kontrol hapı içtim ve bunu 2-3 gün içmeye devam ettim. Adet olmam gereken 8 mart günü çok hafif bir kanamam oldu sonra kesildi ve 6 gündür akıntım var sadece sizce hamile miyim?

Tahlil.com Cevabı : Doğum kontrol ilacı ilişkiden sonra kullanılırsa koruyucu değildir, test yapmanızı öneririz..