1 yaşında kızım var kilo alamıyor üstüne kilo veriyor tahlil yapıldı değerlendirir misiniz?

1 Yaşında kızım var 2aydır kilo almıyor üstüne veriyor. Kilo 8410 boy 76 cm İştahsızlığı var. ALP 348 HCT 35.65 MONO 10.01 MONO 1.29 LYM 4.44 WBC 12.74 GAİTADA AMİB GLARDİA ARAMA LOKOSİT1-2 GAİTADA MİKROSKOBİ LOKOSİT 1-2 Yorumlarınızı rica ediyorum. tşk

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarda problem yok, kilo alamama ile ilgili çocuk endokrinoloji doktoruna başvurabilirsiniz