1 yıldır Hamile kalmak istiyorum bu iltihaptan dolayı hamile kalmama ihtimalim var mı?

Mrhb smear testi yaptırdım,sonuc; GR: 3-4 epitel hücresi, 1-2 PNL ve Gr(+) basiller görüldü ve Bakteri olarak Streptococcus agalactiae rastlandı.Doktor sonuca baktığında iltihap üremesi var dedi ve antibiyotik yazdı.1 yıldır Hamile kalmak istiyorum bu iltihaptan dolayı hamile kalmama ihtimalim varmı

Tahlil.com Cevabı : Antibiyotik tedavisi görmeniz gerekli. Bu durum hamile kalmanıza engel değil.