2 gün önce genel muayene amacıyla kadın doğum uzamanına görünmek istedim

mrb.2gün önce genel muayene amacıyla kadın doğum uzamanına görünmek istedim.adet günüme 5 gün var.ama yaptığı kan ve idrar tahlilinde gebe olduğumu söyledi,fakat ultrason kesin bilgi olur dedi.değerlerimin durumunu mrk ediyorum..ümitlenmek istemiyorum.beta hcg 905,3 mlU/ml 0-4,9 yazıyor...

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz pozitif. Doktorunuzun söyledikleri doğru. Gebe olup olmadığını ultrasonla muayene sonrası anlaşılır.