1 yıllık evliyim ilişkde sorun yaşıyorum boşalamama sorunu çok nadir oluyor?

1 yıllık evliyim ilişkde sorun yaşıyorum boşalamama sorunu çok nadir oluyo bunun sebebi nedir ne olur yardım edin bana ilişkiye girdigimde yumurtalıklarım çok agrıdı ilk defa oluyor bu sebebi nedir

Tahlil.com Cevabı : Birtakım tahliller yapılmasına gerek olabilir.Tercihen bir kadın doğum uzmanına başvurunuz.