25 yasındayım benım arkadasıma kan werırken cıktı problemım plt122 cıktı ?

en 25 yasındayım benım arkadasıma kan werırken cıktı problemım plt122 cıktı doktor trombosit dedı ayrıyettnde pct 0.12 cıktı ne yapmam gerekır ?

Tahlil.com Cevabı : 122 çıkan plt değeri çok da düşük değil.Önümüzdki günlerde testi tekrar ettirin sonucu tekrar bize yazın