:10 gün önce sevgilimle sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadım,kesinlikle sperm bulaşmadı ama zevk suyundan emin değiliz?

10 gün önce sevgilimle sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadım,kesinlikle sperm bulaşmadı ama zevk suyundan emin değiliz.9 gün önce adet olmam gerekiyordu ama hala olmadım.3 gün önce hamilelik testi yaptım negatif çıktı,bu sabah yaptığım test de negatif ama korkum geçmiyor.

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik ihtimaliniz yok enecek kadar azdır..