Ben 22 yaşındayım benim sorum şu. Adetlerim son zamanlar da 25. Gün oluyor 3 ay öncesi hep 28 günde olurdu?

Ben 22 yaşındayım benim sorum şu. Adetlerim son zamanlar da 25. Gün oluyor 3 ay öncesi hep 28 gunde olurdu. Erken ve günde 1 ped dolmayacak şekilde az . 2. Gün ise tamamen bitiyor rengi açık yoğunluğu peçeteye bile gelmeyecek şekilde. Sizce bir jinakoloğa görünmelimiyim ne önerirsiniz?

Tahlil.com Cevabı : Evet başvurmanız faydalı olacaktır..