10 gündür adet olmuyorum bu gun 2 idrar testi yaptirdim 2side negatif çıktı hamile olabilir miyim?

Sevgilimle elbiselerimiz varken surtunme ile iliskiye girdik bosalmadigina emin. 10 gündür adet olmuyorum bu gun 2 idrar testi yaptirdim 2side negatif çıktı hamile olabilir miyim?

Tahlil.com Cevabı : Sürtünme yoluyla hamile kalma olasılığı yoktur.Geciken adetiniğz için kadın doğum uzmanına görünmenizi tavsiye ederiz