Kilo vermek için 7 temel testi hangi branşlara giderek yaptırmam gerekiyor teşekkür ederim

Tahlil.com Cevabı : Bu konuda öncelikle bir endokrinoloji uzmanı ardından da bir diyetisyene başvurmanızı öneriyoruz.İlgili kişilerin uygun gördüğü tahlilleri yaptırmanızda yarar var.Diyet öncesi yapılması önerilen tahlillere dair Tahlil.com doktorlarının tavsiyelerini okumak için tıklayınız.....