10 haftalık gebeyim idar kültürü sonuçlarımda bu benim ve bebeğim için sorun yaratırmı ne yapmam gerekiyor.

merhabalar hocam 10 haftalık gebeyim idar kültürü sonuçlarımda Bakteri: Escherichio colı üreme düzeyi 100,000 çıktı ESBL negatif çıktı acaba bu benim ve bebeğim için sorun yaratırmı ne yapmam gerekiyor.

Tahlil.com Cevabı : ESBL negatif olması sorun değildir, ancak hemen tedavi olmanızı öneririz..