10 senedir hepatit b taşıyıcısıyım

10 snedir hepatit b taşıyıcısıyım.hiç ilaç kullanmadım son tahlilim antihbs 0 negatif,anti hvd ab 0.37,hbsag 40,hbv dna 29iu/ml,hbeag 0,356,anti hbe 0,02,afp 29,19,ast 19,alt 14,aynızamanda karaciğer biyopsisi yaptırdm sonuç karaçiğer segment 7 d emanjiom.yardımlarınız için teşekkür ederim saygılar

Tahlil.com Cevabı : Gastroenteroloji veya enfeksiyon hastalıkları tarafından değerlendirilmeniz ve tedavi önerilir ise yaptırmanız gereklidir..