11 gün önce apandisit ameliyatı oldum. Dün dikişlerim alındı.

20 yaşındayım.11gün önce apandisit ameliyatı oldum.dün dikişlerim alındı.11gündür büyük tuv aletimi yapmadım ve hala yapamıyorum.bu normal mi.ne yapmalıyım.?

Tahlil.com Cevabı :  11 gündür büyük tuvaletinizi yapmamanız normal değil. Doktorunuzla görüşmelisiniz.