12 ağustosta ve ikinci adet bitince 20 ağustosta evde yapılan test yaptım negatif çıktı. Psikolojik olabilir mi, çok sıkıntı yaptım?

Selam,11 ağustosta (normal yoğunlukta) adet oldum.Son ilişkim aynı gün geri çekilme oldu dışarı boşaldı. Eylül 15 adet oldum ama 6 gün gecikmeli. Bugün midem bulanıyor sanki. 12 ağustosta ve ikinci adet bitince 20 ağustosta evde yapılan test yaptım negatif çıktı. Psikolojik olabilir mi, çok sıkıntı yaptım?

Tahlil.com Cevabı : Gecikme yaşadığınız stresten kaynaklanmış olabilir. Adet kanaması gördüyseniz hamilelik ihtimalini düşünmeyin.