12 haftalık hamileyim idrar tahlilimde lökosit değeri *5, eritrosit değeri *17 çıktı.

12 haftalık hamileyim idrar tahlilimde lökosit değeri *5, eritrosit değeri *17 çıktı. değerlerin yüksek olması ne anlama geliyor, sorun oluşturur mu ne yapmalıyım yardımcı olur musunuz?

Tahlil.com Cevabı : Enfeksiyon olabilir, idrar kültürü yaptırmanızı ve bol su içmenizi tavsiye ederiz..