12 haftalık hamileyim.kan değerlerimde sorun olabilecek durum var mı?

Merhaba;12 haftalık hamileyim.kan değerlerimde Anti CMV IgG : pozitif Anti CMV IgM: negatif Anti Rubella IgG: 0.26 negatif Anti Rubella IgM: 243.60 pozitif Anti HBs: 18.75 pozitif Herpes Simpleks 1/2 IgM: negatif HBsAg: 0.33 negatif kreatinin: 0.51 açlık kan şekeri: 74 sorun olabilecek durum varmı

Tahlil.com Cevabı : Rubella Ig M sonucunuz pozitif çıkmış. Doktorunuzla görüşmelisiniz.