Toxo,rubella ve CMV değerlerinin bebeğe zararı olur mu?

Ben 7 haftalık hamileyim, Kan sonuçlarımda ıgG-toxo 250.0, rubella ıgG pozitif, HBs Ag negatif, anti- HBs negatif, anti- HCV negatif, CMV IgG NEGATİF, 6 ay önce yaptırdığım kan sonuçlarıda aynı şekilde IGG-toxo nun değerinin bana vaya bebeğe bır zararı olabılırmı? Cevabınızı beklıyor olacagım

Tahlil.com Cevabı : .Rubella, Toxo VE cmv DEĞERLERİNDE IGM pozitifliği olmadıkça bebeğe bir zarardan söz edemeyiz.