12 kilo 32 aylık ; premature dogan ıkız eşi kızımdaki demir degerını yorumlarsanız

merhaba 12 kilo 32 aylık ; premature dogan ıkız eşi kızımdaki demir degerını yorumlarsanız sevınırım .cok tesekkurler.DEMİR (FE) 12 ÇIKMIS. bu nedemek oluyor acaba?

Tahlil.com Cevabı : Demir değeri biraz düşük ama Hgb(hemoglobin) değeri normal ise sorun yoktur..Eğer Hgb değeri düşük ise demir tedavisi verilebilir..