12 martta adet olmuştum bu aydaki adetim ise 8 nisanda oldu. Hamilelikten söz edilebilir mi ?

Merhabalar. 11 şubatta adet olmuştum 25 şubatta erkek arkadaşımla sürtünerek ilişkiye girdik kendisi boşalmadı ilk adetimde 1 gün gecikme olmuştu ve 12 martta adet olmuştum bu aydaki adetim ise 8 nisanda oldu. Hamilelikten söz edilebilir mi ?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında pek çok kez düzenli adet kanaması görüldüğü için hamilelikten söz edemeyiz.