12 yaşından sonra saçları dökülmeye başladı. Böbreküstü şüphesi genetik olabilir mi?

kızım 16 yaşında 12 yaşından sonra saçları dökülmeye başladı ciltdr.ları minoflexsaç losyonu,pantogar,zinco vitamin kullandı rdı.enson nisan/2011 de kadındoğumdr.nun pelvik USG incelemesinormal çıktı. -testosteron(serbest):1.4 PG/ML -Dhea-S :488.1 UG/DL DEĞERLERİNDE YÜKSEK bulan dr.Böbreküstü bezleriyle ilgili ege üniv.çocuk hastanesi endokrinoloji bölümüne başvurun dedi.BU DEĞERLERİ LÜTFEN BANA YORUMLARMISINIZ ÇÜNKÜ EŞİM ANNESİNİ böbrek yetmezliğinden kaybetti.böbreküstü şüphesi genetik olabilirmi ???ilginize çok teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : DHEA SO4 testinin referans değerlerini yazmamışsınız sonuç raporunda ama sonuç değeri bizdeki verilere göre normal gözüküyor