120 günde yaptırdığım testlerde p24 antijen antikor ve hepatit testlerini yaptırdım

selamlar şüpheli ilişki sonrası 120 günde yaptırdığım testlerde p24 antijen antikor ve hepatit testlerini yaptırdım tamamı negatif artık birdaha test yaptırmama gerek varmı hepatitler açısından. internette bazı sitelerde 6 ay kuluçka süresi olduğu yazıyor lütfen yardımcı olun ilginize teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Aşağıdaki yazımızı okumanızı öneririz. http://tahlil.com/aids-hiv-elisa-testleri-ne-zaman-sonuc-verir-hiv-suphesinde-en-hizli-tani-testi-nedir

o********** :

ben hepatitler açısından sorumu sormuştum ancak siz hıv ile ilgili cevap yazmışınız size zahmet birde bunula ilgili cevap yazarsanız sevinirim.120 günde hepatit olsa çıkarmıydı şimdiye.

Cevap:

Eğer hastalığa yakalanmış olsaydınız test de çıkardı tabii ki

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.