13 aylık kızımın Gaita mikroskopisinde lökosit değerlerinde sahalarda 2-3 lökosit görülmesinin sonucu nedir -eritrosit değerlerinde : 5-6 çıkması normal midir?

13 aylık kızımın Gaita mikroskopisinde - lökosit değerlerinde sahalarda 2-3 lökosit görülmesinin sonucu nedir -eritrosit değerlerinde : 5-6 çıkması normalmidir ? parazitte ise G.intestinalis çıkmasının sonucu nedir? Sorularım hakkında sonuçlarını bildirirseniz sevinirim , teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : G.intestinalis çıkması giardia adındaki bir parazitin bulunduğunu gösteriyor kızınızda bu da normal değil, tedavi olmalı