İdrar enfeksiyonu var Gra 8,8 Wbc 12,3 Lökosit 149 Eritrosit 27?

İdrar enfeksiyonu var Gra 8,8 Wbc 12,3 Lökosit 149 Eritrosit 27 İdrar Yaparken Acayip Yanma Hissediyorum Sabah Kalktıgımda pen*simin Agrısıyla Uyanıyorum bu bende 2 yıldan fazla hastalık bende var doktora gittiğimde ilac veriyorlar azosit falandı ve hc bir etlisi olmuyor bunun Ameliyat gerekiyormu

Tahlil.com Cevabı : Uzun süren idrar yolu enfeksiyonu varlığında öncelikle tüm sistemin incelenmesi ve enfeksiyona yatkınlık yaratabilecek bir bozukluk olup olmadığı araştırılmalıdır..