13 gün önce eşimle ilişkiye girdik Hamile kalma riskim var mı?

 13 gün önce eşimle ilişkiye girdik. Normalde ay sonu gibi ama bazen ay başı gibi regli oluyordum iki aydır 27 snde oluyorum ayın ama bu ay 21 nde oldum ve hiç kasık bel ağrım yok normalde ağrılı oluyor ilk gün. Hamile kalma riskim var mı?

Tahlil.com Cevabı : Tabii ki var.Korunmasız her ilişkide hamilelik riski vardır.Beklenen adet tarihinizde gecikme olursa gebelik testi yaptırınız.