13 haftalık bebeğim karnımda öldü ve alındı genetik tahlillerde bende mthfr heterezigot taşıyıcılık çıktı?

13 haftalık bebeğim karnımda öldü ve alındı genetik tahlillerde bende mthfr heterezigot taşıyıcılık çıktı.bunun üzerine bazı tahliller yaptırdım. lupus antikoagulan normal değerlerde 0,94 (ref aralığı 0,8-1,2),ana pozitif , antikardiolipin antikor ıgg negatif ,ıgm 49,7 (ref aralığı orta derece pozitif 30-80 ) pozitiflik var.bir çok kadın doğumcuya gittim hepsi ayrı bir yorum yapıyor,tahlilleri yorumlayabilirmisiniz,başka yaptırmam gereken tahliller nelerdir? ayrıca tekrar hamile kalmadan önce kullanmam gereken bir ilaç varmı?

Tahlil.com Cevabı : siz öncelikle bir hematoloji uzmanına başvurun çünkü hamile kalmadan da bir takım ilaçlar örneğin aspirin gibi kullanıp gebelikte ce ekstra ilaçlar ve diyet verilebilir. siz tam teşekküllü hem hematoloji hemde kadın doğum uzmanı olan bir hastaneye başvurun. sizin durumunuzda tekrarlayan düşükler sık görüebilir. geçmiş olsun