14 yaşındaki kızımın kan tahlil sonucunda demir(serum)168...vitamin b 12 de 605 çıktı..yardımcı olursanız sevinirim

14 yaşındaki kızımın kan tahlil sonucunda demir(serum)168...vitamin b 12 de 605 çıktı..biraz yüksek sanırım ..bu ne anlama gelmektedir..?doktora gidiş nedenızım de gözlerinin üst kısmının özellıkle sabahlar biraz şişmesi ydi.yardımcı olursanız sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Değerlerinizde endişelenek bir sorun yoktur..